0 850 532 2800 (Hafta içi: 08:30 - 17:30)

Top

OFİSİM HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Ofisim yerli bir yazılım şirketi mi?

Ofisim tamamen yerli, milli ve öz sermaye ile hayata geçirilmiş olan bir yazılım şirketidir. İş uygulamalarımız dışında, Tübitak tarafından desteklenen Türkiye’nin ilk ve tek yerli Dijital Dönüşüm Platformu‘nu da hayata geçirdik.

Ofisim CRM ve İK iş uygulamaları şirketlere ne gibi avantajlar sağlıyor?

Artan müşteri sayısıyla birlikte; satış ekiplerini takip etmek, daha etkin müşteri ilişkileri yönetimi yapabilmek geleneksel yöntemlerle çalışan firmalar için sorun oluyor. Ofisim CRM ile tüm bu sorunları çözüyor ve şirketlerin verimli çalışmalarını sağlıyoruz. CRM uygulamamız, şirketlere tüm satış süreçlerini uçtan uca yönetebilme, müşterilerini, fırsatlarını ve ürünlerini kolayca takip edebilme avantajı sunuyor.

Benzer şekilde, çalışan sayısı arttıkça iyice karmaşık bir hal alan personel yönetimi sürecini de geleneksel yöntemlerle yönetmek oldukça zor bir hale geliyor. İK uygulamamızla; işe alımdan özlük yönetimine, izin takibinden çalışma çizelgesine kadar tüm personel yönetimi süreçlerini otomatize ederken, ihtiyaç duyulan raporlara tek tıkla ulaşmayı mümkün kılıyoruz.

Ofisim iş uygulamalarında verilerim güvende mi?

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Tüm verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak saklanır. Sistem ve kullanıcılar arasındaki veri iletişimi SSL şifreleme ile sağlanır. Verileriniz üst düzey Bulut güvenlik standartlarına sahip Microsoft sunucularında saklanır ve düzenli olarak yedeklenir.

Ofisim iş uygulamalarını nasıl satın alabilirim?

Ofisim iş uygulamalarına kayıt olarak, 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Kayıt sonrasında sizinle iletişime geçecek olan satış ekibimiz, satın alma süreciyle ilgili olarak sizi yönlendirecektir.

Kredi kartı bilgilerimi vermem gerekir mi?

Ofisim uygulamalarını kullanmak için herhangi bir kredi kartı bilgisi paylaşmanız gerekmez. Ücretsiz deneme sürenizin ardından uygulamayı satın almak istemeniz halinde, ister kredi kartı ile, isterseniz de banka havalesiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik iptalimde verilerimi alabilir miyim?

Sistemdeki verileriniz tamamen size aittir. Aboneliğinizi iptal ettiğiniz anda sisteminize kayıtlı tüm verilerinizi talep edebilir ve kolayca alabilirsiniz.

Kullanım Videoları

Uygulamalarımızı kısa videoları izleyerek daha hızlı öğrenin ve uygulayın.

Kullanım Videoları

Destek Olalım

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı? Destek ekibimiz size yardımcı olmayı bekliyor.

Destek Al