0 850 532 2800 (Hafta içi: 08:30 - 17:30)

Top

Ofisim CRM’i KOSGEB teşvikleriyle kullanın!

Ofisim CRM’i KOSGEB teşvikleriyle kullanın!

Ofisim CRM’i KOSGEB teşvikleriyle nasıl kullanabilirsiniz? Geçtiğimiz haftalarda KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI kapsamında imalat sektöründeki KOBİ’lerimiz için 1 Milyon TL’ye varan bir proje çağrısı yapıldı. Bu program ile KOBİ’ler 300.000 TL’si geri ödemesiz, 700.000 TL’si geri ödemeli olmak üzere toplamda 1 Milyon TL’ye kadar desteklenecektir.

“Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” konulu proje çağrısı için son başvuru tarihi 20 Ekim 2018.

İşletmelerimiz bu destek programı sayesinde teknoloji altyapılarını geliştirebilirler ve sektörde daha rekabetçi bir konuma gelebilirler.

Proje konuları arasında yer alan “Bilişim Teknoloji Altyapısının Güçlendirilmesi” başlığı altında bu konu “Malzeme ihtiyaç planlaması ve stok kontrolü, üretim planlama, kurumsal kaynak planlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve karar destek süreçlerinden biri veya birkaçını birlikte içeren sistemlerin kurulumu ile işletimi desteklenecektir.” şeklinde açıklanmıştır.

Bu teşvikten yararlanmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz yazılım, eğitim ve danışmanlık giderlerinin %60’ını 50.000 TL’si geri ödemesiz olacak şekilde kullanabilirler.

İşletmelerimizin dünyadaki dijitalleşme trenini kaçırmamak adına, bu imkanlardan yararlanmaları ve bilgi yönetimi sistemlerine yatırım yapmaları büyük önem taşımaktadır. Dijital dünyada CRM bir ihtiyaç değil, zorunluluk haline gelmiştir.

Ofisim olarak sunduğumuz Bulut CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulaması ile KOBİ’lerimizin teknoloji altyapılarını güçlendirmekteyiz.

Müşterilerinizi daha yakından tanımak ve müşterinizi işinizin merkezine koyarak çalışmak için, Ofisim CRM’i KOBİGEL teşvikleri sayesinde oldukça düşük maliyetlerle kullanabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizin desteğiyle uygulamanızı hızlı ve kolayca özelleştirebilir ve sadece işinize odaklanırsınız.

Siz de teşvik kapsamında CRM uygulamasından yararlanmak için, web sayfamızdaki destek formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

 

 

Share