Top

NEDEN OFİSİM'İ TERCİH ETMELİYİM?

Her geçen gün önemini arttıran bulut teknolojilerini kullanarak, esnek ve kolay özelleştirilebilir bir altyapı ile müşterimizin farklılaşan iş ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve dijital dönüşümlerini desteklemek amacıyla varız.

Ofisim olarak şirketlere; geleneksel yöntemlerin hakim olduğu alanlarda, tamamen bulut tabanlı, gelişmiş performanslı, arttırılmış veri güvenliğine sahip ve kullanımı kolay iş uygulamalar sunuyoruz. Ofisim İK ve Ofisim CRM uygulamalarımızla, müşterilerimizin iş yüklerini hafifletiyor ve yaşayacakları bulut dönüşümle rekabette güçlü adımlar atmalarına imkan sağlıyoruz.

KLASİK UYGULAMALARDAN

ÇOK FARKLI

Bulut Tabanlı

Yüksek performanslı bulut teknolojisine dayalı uygulamalarımız herhangi özel bir donanım veya kurulum gerektirmez. İnternete bağlı herhangi bir cihazdan verilerinize 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Güvenilir

Verileriniz banka seviyesi güvenlik protokolleri ile korunur, asla başkaları ile paylaşılmaz. Dünya standartlarında veri şifreleme, saklama ve yedekleme yöntemleri ile kendinizi güvende hissedersiniz.

Düşük Maliyetli

Kullandıkça öde yöntemi ile yüksek maliyetli lisans ücretlerinden kurtulursunuz. Uygulamalar siz büyüdükçe büyür, maliyetlerinizi kontrol altında tutarsınız.