Top

Ofisim İK, Bulut Tabanlı İnsan Kaynakları Uygulaması

Personelinizin izin, harcama, zimmet, eğitim, özlük bilgilerini online yönetin, açık pozisyonlara yapılan başvuruları kolayca takip edin.

Ofisim İK'yı Tercih Etmeniz İçin Pek Çok Sebep Var

Tüm İnsan Kaynakları süreçlerinizi online olarak hızlı ve etkin yönetebilirsiniz.

Personel Rehberi

Personelin departman ve iletişim bilgilerine, ekibine ve raporladığı yöneticisine Çalışan Rehberi üzerinden tek tıkla ulaşabilir ve bu sayede şirket içi iletişiminizi üst seviyeye taşırsınız. Ayrıca takım arkadaşlarınızın yaklaşmakta olan doğum günlerinden haberdar olursunuz.

Açık Pozisyonlar ve Başvurular

Yeni açık pozisyonlar oluşturabilir, iş başvurularını ve aday değerlendirmelerinizi kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz adaylar arasında geriye dönük aramalar yaparak, ideal takım arkadaşınızı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınız da şirketinizdeki açık pozisyonları görüntüleyebilir ve ilgili pozisyona aday önerebilirler.

Eğitim Yönetimi

Çalışanların şirket içi ve şirket dışı eğitimlerini planlayabilir ve onlara yeni eğitimler atayabilirsiniz. Eğitime ilişkin bütün detaylar katılımcılara e-posta ile iletilir ve takvimlerinde görüntülenir. Bu sayede hata ve karışıklıklardan kurtulursunuz.

İzin Yönetimi

Çalışanlarınız sistem üzerinden izin taleplerinde bulunabilir ve İnsan Kaynakları yöneticiniz izin taleplerini online olarak takip ederek, raporlayabilir. Şirketinize özel izin onay süreçleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Uygulamanıza Yeni Özellikler Ekleyin

Ekstra Güçlü Özelliklere Anında Sahip Olun!

CV ve Dokümanlarınız Arasında İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Doküman İçi Arama eklentisi sayesinde, tüm CV’ler ve dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilirsiniz. Arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve bu sayede aradığınız personel adayına ya da dokümana kolayca ulaşabilirsiniz.

Görsel Raporlar, Grafikler ve Tablolar Oluşturun

İş Zekası eklentisini kullanarak İnsan Kaynakları süreçlerinizle ilgili güçlü, dinamik rapor ve grafikler oluşturabilirsiniz. Organizasyonunuzun işleyişine dönük istatistiksel analizler gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

Dilerseniz şirketinizin kullandığı diğer sistemleri Ofisim İK ile entegre edebilirsiniz. API Erişim eklentisi sayesinde, uygulamaya web servisler üzerinden erişerek kayıt ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ek Kaynaklar İle Sisteminizin Kapasitesini Arttırın

Artan kapasite ihtiyaçlarınıza göre depolama alanınızı arttırabileceğiniz gibi, ek modüller alarak ihtiyacınıza uygun formlar da oluşturabilirsiniz.