Top

OFİSİM İK DAHA MUTLU BİR ÇALIŞMA ORTAMI
SUNMAK İÇİN GELİŞTİRİLDİ

İnsan Kaynakları süreçlerinizi ve çalışanlarınızın memnuniyetini önemsiyoruz. İşe alımdan özlük yönetimine, izin takibinden puantaja kadar tüm özellikler tek bir uygulamada!

Müşterilerimize daha iyi bir deneyim ve performans sunmak amacıyla yeni ara yüzümüzü yeniliyoruz. Bu sebeple sistemimize kayıtları geçici olarak durdurduk.

İletişim Bilgilerimiz

İnsan Kaynakları Yönetimi
ARTIK DAHA KOLAY!

Siz de İnsan Kaynakları süreçlerinizde verimliliği arttırmak ve bunu yaparken işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, Ofisim İK tam size göre. Siz ve çalışanlarınız, internetin olduğu her yerden işlerinizi online olarak yürütmenin ayrıcalığını yaşayın.

İK PROGRAMI TANITIM VİDEOSU

OFİSİM İK’DA NELER VAR?

Özlük Yönetimi

İzin Yönetimi

Harcama Takibi

Seyahat Takibi

Zimmet Takibi

Eğitim Yönetimi

Çalışanlar Rehberi

İş Akışları

Vize İşlemleri

Performans Yönetimi

Personel Rehberi

Açık Pozisyonlar ve Başvurular

CV/Doküman İçi Arama

Gelişmiş Raporlama

Özelleştirilebilir Bilgi Panosu

Görevler ve Takvim

Onay Süreçleri

Telefon ve E-Posta Desteği

Karmaşık İnsan Kaynakları
Süreçleri Arasında Kaybolmaya Son!

360 Derece Personel Takibi

Ofisim İnsan Kaynakları programı ile herhangi bir personelin kaydına girdiğinizde, personele ait tüm detaylara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.

İzin Süreçlerine Hakimiyet

Ofisim İnsan Kaynakları programı ile yeni izin türleri, iş akış kuralları ve onay mekanizmaları tanımlayabilir, şirket içi süreçlerinizi yeniden tasarlayabilirsiniz.

Rollere Özel Pano Görünümleri

Rol ve departmanlara göre özelleştirilebilir pano yapısı sayesinde, yöneticileriniz ve çalışanlarınız tek tuşla raporlara, görünümlere ve onay bekleyen taleplere ulaşabilirler.

Özel Raporlar Oluşturma

Gelişmiş ve pratik raporlama özellikleri sayesinde, ihtiyacınız olan raporları çok kısa bir sürede oluşturabilir ve bu raporlara kimlerin erişebileceğini belirlersiniz.

E-posta ve Doküman Şablonları

E-posta hazırlama ekranını kullanarak e-posta şablonlarınızı kolayca tasarlayabilir ve şablon hazırlama rehberi sayesinde dilediğiniz formatta Word/PDF çıktıları (özgeçmiş, izin talep formu, zimmet formu v.b.) alabilirsiniz.

Rol ve Profil Bazlı Yetkilendirme

Kayıtlar ve alanlar üzerinde ileri seviye rol ve profil bazlı yetkilendirmeler yapabilir, kimin hangi bilgiye erişebileceğini detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz.