Top

Ofisim CRM, Online CRM Programı

Satış, pazarlama, ön muhasebe ve müşteri takibi faaliyetlerinizi tek bir uygulama üzerinden yönetin.

Ofisim CRM'i tercih etmeniz için pek çok sebep var

Sektörünüz ne olursa olsun, online crm programı ile tüm iş süreçlerinizi hızlı ve etkin yönetin.

Müşteri Yönetimi

Müşteri tekliflerinizi, müşterilerinizden gelen siparişleri, cari bilgilerinizi ve ilgili fırsatları firma bilgileri üzerinden 360 derece takip edebilirsiniz. Müşterilerinizle ilgili olan tüm satış aktivitelerinizi Firmalar ve Kişiler üzerinden yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe Yönetimi

Kasa modülü ile kasanızın güncel bakiyesini görebilir, cari hareketlerden yapılan tahsilatları ve ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.
Banka modülü ile dilediğiniz kadar banka hesabını CRM hesabınıza tanımlayabilir, cari hareketlerden yapılan tahsilatları ve ödemeleri tanımladığınız hesaplarda anlık olarak görebilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçiler ekranı üzerinden, ürün veya hizmet aldığınız tedarikçileri tanımlayabilir, tedarikçi siparişleriniz ve ödemelerinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz an, tek tıklamayla tüm tedarikçi geçmişinize ulaşabilir, görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Ürün ve Stok Takibi

Ürünlerinizi kolayca tanımlayabilir, ürünlerin stok hareketlerini takip edebilir ve tekliflerinizin karlılığını görebilirsiniz. Satış yaparken ürünlerinizin stok durumunu kolayca kontrol edebilir, bu sayede stoğu azalan ürünleri anında tedarik edebilirsiniz.

Teklif Yönetimi

Müşterileriniz için tek tıkla profesyonel teklifler hazırlayabilir ve tekliflerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Satışa dönüşen tekliflerinizi, siparişe dönüştürebilirsiniz. Tekliflerinizin karlılığını ve maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Pazarlama Araçları

Gelişmiş e-posta hazırlama ekranını kullanarak, görsel olarak zengin kampanya içerikleri hazırlayabilir, müşterilerinizin ad, soyad gibi bilgilerini dinamik olarak kampanya içeriğine ekleyebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Özellikleri

Dijital santralinizi Ofisim CRM’e bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları CRM sisteminiz üzerinden takip edebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir ve gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

Online CRM Programınıza Yeni Özellikler Ekleyin

Ekstra Güçlü Özelliklere Anında Sahip Olun!

CRM’inize Çağrı Merkezi Özellikleri Kazandırın

Dijital santralinizi Ofisim CRM ’e bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları CRM uygulamanız üzerinden yönetebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir ve gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Doküman İçi Arama eklentisini kullanarak, CRM sisteminize eklediğiniz tüm dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilirsiniz. Arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve ilişkili tüm kayıtlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Görsel Raporlar, Grafikler ve Tablolar Oluşturun

İş Zekası eklentisini kullanarak, iş akışlarınızla ilgili güçlü ve dinamik rapor ve grafikler oluşturabilir, satış ve pazarlamaya yönelik istatistiksel analizler gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

Dilerseniz şirketinizin kullandığı diğer sistemleri Ofisim CRM ile entegre edebilirsiniz. API Erişim eklentisi sayesinde, uygulamaya web servisler üzerinden erişerek kayıt ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.