Top

CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Ofisim’in bulut tabanlı CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi programı ile tüm satış süreçlerinizi uçtan uca yönetebilir, müşterilerinizi, ürünlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

crm

Müşterilerimize daha iyi bir deneyim ve performans sunmak amacıyla yeni arayüzümüzü yeniliyoruz. Bu sebeple sistemimize kayıtları geçici olarak durdurduk.

İletişim Bilgilerimiz

SATIŞ, MÜŞTERİ TAKİBİ VE ÖN MUHASEBE
ARTIK DAHA KOLAY!

Satış, pazarlama, ön muhasebe ve operasyonel süreçlerinizde verimliliği arttırmak ve bütün işlerinizi tek bir noktadan yönetmek istiyorsanız, Ofisim CRM tam size göre.
İşinizi, internetin olduğu her yerden online olarak yürütmenin ayrıcalığını yaşayın.

CRM PROGRAMI TANITIM VİDEOSU

OFİSİM CRM’DE NELER VAR?

Müşteri Yönetimi

Tedarikçi Yönetimi

Ürün ve Stok Takibi

Fırsat Takibi

Teklif Yönetimi

Sipariş Takibi

Gelir-Gider Takibi

Cari Takibi

Haber Akışı

Form Özelleştirme

Ön Muhasebe

Kasa-Banka Takibi

Alış-Satış Faturası

Görevler ve Takvim

Pazarlama Araçları

Destek ve Talep Yönetimi

Çağrı Merkezi Özellikleri

İş Akışları ve Onay Süreçleri

E-Posta ve Doküman Şablonları

Gelişmiş Özel Raporlama

CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

360 Derece Müşteri Yönetimi

Ofisim CRM programı ile herhangi bir müşterinin kaydına girdiğinizde, müşterinize ait tüm detaylara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.

İş Akışları ve Onay Süreçleri

Ofisim CRM programı ile yeni iş akış kuralları ve onay mekanizmaları tanımlayabilir, şirket içi süreçlerinizi yeniden tasarlayabilirsiniz.

Rollere Özel Pano Görünümleri

Rol ve departmanlara göre özelleştirilebilir pano yapısı sayesinde, ekipleriniz tek tuşla raporlara, görünümlere ve onay bekleyen taleplere ulaşabilirler.

Özel Raporlar Oluşturma

Gelişmiş ve pratik raporlama özellikleri sayesinde, ihtiyacınız olan raporları çok kısa bir sürede oluşturabilir ve bu raporlara kimlerin erişebileceğini belirlersiniz.

E-posta ve Doküman Şablonları

E-posta hazırlama ekranını kullanarak e-posta şablonlarınızı kolayca tasarlayabilir ve şablon hazırlama rehberi sayesinde dilediğiniz formatta Word/PDF çıktıları alabilirsiniz.

Rol ve Profil Bazlı Yetkilendirme

Kayıtlar ve alanlar üzerinde ileri seviye rol ve profil bazlı yetkilendirmeler yapabilir, kimin hangi bilgiye erişebileceğini detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz.