Sıkça Sorulan Sorular

Ofisim nedir?

Ofisim, bir işletme için ihtiyaç duyulabilecek temel iş uygulamalarının satın alınabileceği bir online mağaza plartformudur. İşletmeler ihtiyaç duydukları yazılımların özelliklerini görebilir, hızlı bir şekilde satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirler.

Neden Ofisim’i tercih etmeliyim?

Ofisim’e üye olarak hiç zaman kaybetmeden uygulamanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanılan bulut altyapısı sayesinde işletmenizin herhangi bir altyapı kurmasına veya hosting hizmeti almasına gerek kalmaz. “Kullandığın kadar öde” modeli ile her işletme kendi ihtiyacı ölçüsünde ve istediği kadar sistemi kullanabilmektedir. Bu sayede normal koşullarda çok yüksek maliyetler ödenerek sahip olabileceğiniz yazılımlara, çok düşük maliyetler ile sahip olursunuz. Ofisim’in en büyük avantajlarından birisi de Ofisim’den satın alınan tüm ürünlere aynı arayüz üzerinden tek kullanıcı adı ve parolasıyla ulaşılabilmesi ve uygulamalar arasında kolay bir şekilde veri transferi yapılabilmesidir.  Kullandığımız yüksek performanslı ve güvenli PrimeApps altyapısı ile kullanıcı dostu arayüz, özelleştirme imkanı, süreç otomasyonu, mükemmel raporlama gibi muhteşem özelliklere sahip olursunuz. İnternet bulunan tüm noktalardan, mobil telefon ve tablet gibi cihazlarla erişebilir; herhangi bir cihazdan girdiğiniz bilgilere ise anında web ortamında erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Ofisim uygulamalarına erişebilmek için bilgisayara ihtiyaç var mı?

Ofisim uygulamaları bilgisayarınıza kurulan yazılımlar değillerdir. Kullanmak için bir internet bağlantısı ile mobil telefon, tablet gibi cihazlardan erişmek yeterlidir. Herhangi  bir web tarayıcı kullanarak www.ofisim.com adresinden istediğiniz uygulamanın “GİRİŞ” linkini izleyerek özel verilerinize internet erişimi olan her yerde kolayca erişebilirsiniz. Böylelikle sabit bir lokasyona bağlı kalmadan ofisinizi dünyanın her yerine taşıma şansına sahip olursunuz.

Ofisim, uygulamalarına girdiğim verilerin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Ofisim‘de bilgileriniz internet bankacılığı sistemlerinde kullanılan, aynı güvenlik teknolojisiyle korunur. Ofisim sunucuları ile olan iletişiminiz 256bit SSL şifreleme ile sağlanır. Verileriniz üst düzey güvenlikli veri merkezlerinde ve düzenli yedeklemeleri alınarak saklanır.

Ofisim CRM nedir?

Ofisim CRM tüm satış süreçlerinizi uçtan uca yönetebileceğiniz; müşterilerinizi, fırsatlarınızı ve ürünlerinizi gerek webden gerekse mobilden anlık olarak takip edip, kolay bir şekilde teklif üretebileceğiniz uçtan uca bir satış otomasyonudur.

Ofisim CRM ile müşterilerinizi, tekliflerinizi, satışlarınızı, dokümanlarınızı, ürünlerinizi ve ekibinizi tek kaynak üzerinden yönetebilirsiniz. Planladığınız ve gerçekleşen müşteri ziyaretlerinizi, atadığınız ve tamamlanan görevleri, satış süreçlerinde yaptığınız çalışmaları 360 derece görüntüleyebilir, başarınızı ölçebilir ve değerlendirebilirsiniz. Bu da sizin gerçekleştirilebilir hedefler oluşturmanıza olanak sağlar. Tek merkezde 360 derece firma görünümü ile müşterilerinize özel stratejiler belirleyebilirsiniz.

Ofisim CRM’i kimler kullanabilir?

Ofisim CRM, pazarlama ve müşteri adayı edinme gibi satış öncesi ve sonrası süreçlerin tamamının yönetilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış kolay kullanımlı bir bulut CRM uygulamasıdır. Bu sebeple, satış gücü otomasyonuna ihtiyaç duyan tüm şirketler için idealdir.

Ofisim CRM’in faydaları nelerdir?

Ofisim CRM ile müşterilerinize toplu e-posta ve sms kampanyaları düzenleyebilir; pazarlama, satış ve aktivitelerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Firmanıza özel şık ve profesyonel teklifler oluşturabilir, onaylandığında ise direkt siparişe dönüştürebilirsiniz. Hedef kitle ve potansiyel müşteri sayısını arttırabilir, çalışmalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Pazarlama ve satış süreçlerinizdeki karışık döngüleri basitleştirerek kolayca sonuca ulaştırabilir bu sayede, müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırabilirsiniz.

Ofisim Özel Çözümler nedir?

Ofisim.com altında bulunan mevcut uygulamalar firmanızın ihtiyaçlarını karşılamıyor ise Ofisim Özel Çözümler ile ihtiyaçlarınızı analiz ederek işletmenize özel modüller geliştiriyor, iş akışlarınızı kolaylaştırıyoruz.

Ofisim Özel Çözümleri kimler kullanabilir?

Ofisim üzerindeki mevcut yazılımlarla ihtiyaçlarını karşılayamayıp, özel yazılıma ihtiyaç duyan tüm firmalar için idealdir.

PrimeApps nedir?

PrimeApps bulut tabanlı, kod yazmadan hızlı bir şekilde iş yazılımları geliştirme platformudur. PrimeApps sayesinde bulut tabanlı iş uygulamanızı herhangi bir kod yazmadan oluşturur; gerek mobilden gerekse webden anlık erişebilir ve muhteşem raporlar ile işinize yön verebilirsiniz.

Ofisim uygulamalarına önceki verilerimi nasıl ekleyebilirim?

Ofisim uygulamalarına tüm verilerinizi,  excel dosyanızda bulunan içeri aktar seçeneğini  kullanarak tek seferde aktarabilir, aynı zamanda dışarı aktar seçeneğini kullanarak da tüm bilgilerinizi excel formatında alabilirsiniz.

Ofisim uygulamamla nasıl teklif hazırlayabilirim?
Yeni modül nasıl oluşturabilirim?
Kartvizitten nasıl müşteri oluşturabilirim?
Görev ve etkinliklerimi nasıl yönetebilirim?
Ofisim CRM ile iş akışları nasıl oluşturabilirim?
Toplu e-posta ve sms nasıl gönderebilirim?
Uygulamama excelden nasıl veri aktarabilirim?
Ofisim uygulamalarını kullanmak kolay mıdır; eğitim almak gerekir mi?

Ofisim uygulamalarını kullanmak son derece kolaydır. Sistem içerisinde bulunan kullanım kılavuzu size yol gösterecek; ihtiyaç halinde detaylı kullanım ve ek modüller için tarafımızdan eğitim talep edebilirsiniz.

Nasıl destek talebinde bulunabilirim?

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an size yardıma hazırız. Çalışma saatleri içerisinde iseniz bize telefonla veya online ulaşabilir; çalışma saatleri dışında ise de e-posta üzerinden dilediğiniz zaman bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ofisim uygulamalarında hangi diller mevcuttur?

Ofisim uygulamaları Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır. İhtiyaç dahilinde istediğiniz dil özelliğini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.