Ofisim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ofisim nedir?

Ofisim, bir işletme için ihtiyaç duyulabilecek temel iş uygulamalarının satın alınabileceği bir online mağaza plartformudur. İşletmeler ihtiyaç duydukları yazılımların özelliklerini görebilir, hızlı bir şekilde satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirler.

Ofisim Özel Çözümler nedir?

Ofisim’de yer alan mevcut uygulamalar firmanızın ihtiyaçlarını karşılamıyor ise Ofisim Özel Çözümler ile ihtiyaçlarınızı analiz ederek işletmenize özel modüller geliştiriyor, iş akışlarınızı kolaylaştırıyoruz.

Neden Ofisim'i tercih etmeliyim?

Ofisim’e üye olarak hiç zaman kaybetmeden uygulamanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanılan bulut altyapısı sayesinde işletmenizin herhangi bir altyapı kurmasına veya hosting hizmeti almasına gerek kalmaz. “Kullandığın kadar öde” modeli ile her işletme kendi ihtiyacı ölçüsünde ve istediği kadar sistemi kullanabilmektedir. Bu sayede normal koşullarda çok yüksek maliyetler ödenerek sahip olabileceğiniz yazılımlara, çok düşük maliyetler ile sahip olursunuz. Ofisim’in en büyük avantajlarından birisi de Ofisim’den satın alınan tüm ürünlere aynı arayüz üzerinden tek kullanıcı adı ve parolasıyla ulaşılabilmesi ve uygulamalar arasında kolay bir şekilde veri transferi yapılabilmesidir.  Kullandığımız yüksek performanslı ve güvenli PrimeApps altyapısı ile kullanıcı dostu arayüz, özelleştirme imkanı, süreç otomasyonu, mükemmel raporlama gibi muhteşem özelliklere sahip olursunuz. İnternet bulunan tüm noktalardan, mobil telefon ve tablet gibi cihazlarla erişebilir; herhangi bir cihazdan girdiğiniz bilgilere ise anında web ortamında erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Ofisim uygulamalarını kullanmak kolay mıdır eğitim almak gerekir mi?

Ofisim uygulamalarını kullanmak son derece kolaydır. Sistem içerisinde bulunan kullanım kılavuzu size yol gösterecek; ihtiyaç halinde detaylı kullanım ve ek modüller için tarafımızdan eğitim talep edebilirsiniz.

Ofisim uygulamalarında hangi diller mevcuttur?

Ofisim uygulamaları Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır. İhtiyaç dahilinde istediğiniz dil özelliğini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.