KOBİLER İÇİN GELİŞTİRİLEN

MÜŞTERİ VE İŞ TAKİP UYGULAMASI

Müşteri kaydının oluşmasından teklif aşamasına kadar tüm iş süreçlerinizi kolaylıkla takip edin.

Firmalarınızla çalışmalarınızı kayıt altına alarak, her kaydı tek merkezde 360 derece görüntüleyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
q

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü

Ofisim KOBİ, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz. Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz.

TEKLİF HAZIRLAMAK
HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Müşterilere teklif hazırlamak çok mu zamanınızı alıyor? Ofisim KOBİ üzerinde saniyeler içinde teklifler hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken teklif modülü üzerine gelerek yeni bir teklif oluştur demek. Teklifinize istediğiniz ürünleri ekleyip, çıkarabilir; indirim oranlarınızı belirleyebilirsiniz. Sistem girilen bilgilere göre tüm mali hesaplamaları sizin adınıza yaparak, firmanıza özel oluşturduğunuz şablona teklifinizi saniyeler içinde üretecektir. Üretilen teklifleri müşteri adayları ile ilişkilendirebilir ve farklı teklif versiyonlarını sistem üzerinden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

q

KAYITLAR ARASINDA KAYBOLMAYA SON

q
360 Derece

Ofisim KOBİ’de herhangi bir kayıt detayına girdiğinizde, o kayıtla ilişkili tüm detaylara tek bir noktadan kolayca ulaşabilirsiniz.

q
İş Akışları ile Sürece Hakimiyet

Ofisim KOBİ iş akış motorunu kullanarak, yeni iş kuralları tanımlayabilir ve bu kurallara göre sistemin işlemesini sağlayabilirsiniz.

q
E-Posta Kampanyaları

Geşilmiş e-posta hazırlama ekranını kullanarak, görsel olarak zengin kampanya içerikleri hazırlayabilir; müşterilerinizin ad, soyad gibi bilgilerini dinamik olarak kampanya içeriğine ekleyebilirsiniz.

q
Aktivite Takibi ile Etkinlik Yönetimi

Ofisim KOBİ üzerinden sizin ve ekibinizin tüm görevlerini kolay bir şekilde yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Görevleri diğer modüllerle ilişkilendirebilir, hatırlatmalar tanımlayabilirsiniz.

KOBİ’NİZE YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

q
KOBİ’nizi Bulut Santral İle Bağlayın

Verimor Connector ve SoftPhone eklentilerini kullanarak dijital santralinizi Ofisim KOBİ’ye bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları KOBİ sisteminiz üzerinden yönetebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir, gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

q
Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

API Manager eklentisi ile Ofisim üzerinde yer alan tüm modüllerinize web servis üzerinden ulaşabilir; kayıt ekleme, kayıt silme ve kayıt güncelleme gibi tüm işlemleri uzaktan tetikleyebilirsiniz. Logo Connector ile muhasebe programınızla entegre olabilirsiniz.

q
Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Full Text Search eklentisi kullanarak KOBİ sisteminize eklediğiniz tüm dökümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilir; arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve ilişkili tüm kayıtlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

q
Sistem üzerinde kendi kodlarınızı çalıştırın

Business Logic Composer’ı kullanarak sisteme kendi kodlarınızı enjekte edebilir bu sayede istediğiniz programlama mantığını sistem üzerinde işletebilir ve dilerseniz sistem arayüzünde görsel uyarlamalar yapabilirsiniz.

q
Görsel raporlar, grafikler ve tablolar oluşturun

Ofisim KOBİ’nin gelişmiş özelliği sayesinde ileri seviye rol ve profil yetkileri tanımlamaları yapabilir; kimin hangi bilgiye ulaşabileceğini belirleyebilirsiniz.

SİZ DE MEMNUN MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Ofisim KOBİ’nin Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın

  • Kişi Yönetimi
  • Firma Yönetimi
  • Teklif Yönetimi
  • Ürün Yönetimi
  • Sipariş Yönetimi
  • Aktivite Yönetimi
  • Kampanya Yönetimi
  • Doküman Yönetimi
  • Görev Yönetimi
  • Takvim Yönetimi

DAHA KAPSAMLI BİR PAKETE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

OFİSİM CRM PAKETİMİZE GÖZ ATIN

İleri düzey müşteri ilişkileri yönetimi ile satış hedefleri belirleyin.

Fırsatları satışa dönüştürün. Karşılaştırmalı gelişmiş raporlarla görüntüleyin.

TAMAMEN SİZE ÖZEL BİR ÇÖZÜME Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

Ofisim Kurumsal ile proje tabanlı, sizinle birebir çalışarak

tüm iş süreçlerinizi ofisim üzerinde hazırlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için:

OFİSİM KURUMSAL'A GÖZ ATIN

HER TÜRLÜ SORUNUZ VE DESTEK TALEBİNİZ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

DESTEK FORMU

0850 532 2800

info@ofisim.com