Ofisim İK

Bulut tabanlı insan kaynakları uygulaması

Personelinizin izin, avans, harcama, zimmet, eğitim ve özlük bilgilerini tek bir uygulama üzerinden yönetin.

İK Yönetimi Hiç Bu Kadar

Kolay Olmamıştı

Personelin izin, harcama, özlük bilgileri gibi karmaşık süreçlerini yönetmek çok mu zamanınızı alıyor?

 

Ofisim İK ile tüm bu süreçlerinizi basit hale getirerek kolayca yönetebilirsiniz. İş başvurularını başvurular modülünde saklayabilir, istediğiniz kelimeyi tüm CV’ler içerisinde tek tıkla aratarak ideal personelinizi kolayca bulabilirsiniz.

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü

Ofisim İK, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz.

 

Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; Ofisim İK iOS ya da Android uygulamalarımızı indirerek işlerinizi tamamen cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

İzin Takibi

Personelinizin ücretli-ücretsiz ve diğer izin taleplerini takip edip, anlık raporlayabilirsiniz.Şirketinize özel izin onay süreçleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Onaylanan izinlerin çıktısını alarak arşivleyebilirsiniz.

KARMAŞIK SÜREÇLER ARASINDA KAYBOLMAYA SON!

360 DERECE PERSONEL TAKİBİ

Ofisim İK ile herhangi bir personelin kaydına girdiğinizde tüm detaylara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.

İZİN SÜREÇLERİNE HAKİMİYET

Ofisim İK ile iş akış motorunu kullanarak izin süreçlerinize onay kuralları tanımlayabilir, bu kurallara göre sisteminizin işlemesini sağlayabilirsiniz.

ZİMMET TAKİBİ

Personelinize tahsis edilen eşyaları (Bilgisayar, telefon, araç…) Ofisim İK üzerinden kayıt altına alabilirsiniz.

HARCAMA TAKİBİ

Çalışanlar harcamalarını tarih ve açıklamasıyla Ofisim İK‘ya girerek kayıt altına alabilir, takibini yapabilir.

EĞİTİM DETAYLARI

Personelin ne zaman, kimden, ne eğitim alacağını, alınan eğitimin süresini ve eğitime ait notları Ofisim İK’da takip edip, yönetebilirsiniz.

TAKVİM

Toplantılar, yemekler, organizasyonlar… Şirketinizi ilgilendiren ne varsa takvime işleyerek kolayca takip edebilirsiniz. Çalışanlarınızın doğum günlerini görebilir. Onlara ufak sürprizler yapabilirsiniz.

İK’NIZA YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Doküman İçi Arama eklentisi sayesinde, tüm CV’ler ve dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilirsiniz. Arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve bu sayede aradığınız personel adayına ya da dokümana hızlıca ulaşabilirsiniz.

Görsel Raporlar, Grafikler Ve Tablolar Oluşturun

İş Zekası eklentisini kullanarak görsel olarak güçlü ve dinamik raporlar, grafikler ve tablolar oluşturabilir; harita dağılımları ve istatistiksel analizler gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik tahminler yapabilirsiniz.

Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

Dilerseniz şirketinizin kullandığı diğer sistemleri Ofisim İK ile entegre edebilirsiniz. API Erişim eklentisi sayesinde, uygulamaya web servisler üzerinden erişerek kayıt ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ofisim İK’nın Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın!

İster Havaleyle İster Kredi Kartıyla Ödeyin.

İş Başvuruları

Personel

İzinler

Masraflar

Zimmetler

Aktiviteler

Eğitimler

Vizeler

Görevlendirmeler

Seyahatler

Performans Değerlendirme*

Temel Seviye Raporlama

Çalışan Sayısı (30)

Mobil Uygulama

* Çok yakında eklenecektir.