UÇTAN UCA SATIŞ GÜCÜ OTOMASYONU

HIZLI, ESNEK VE MOBİL UYUMLU

Ofisim CRM ile tüm satış süreçlerinizi uçtan uca yönetebilir; müşterilerinizi, fırsatlarınızı ve ürünlerinizi

gerek webden gerekse mobilden anlık olarak takip edip, kolay bir şekilde teklif üretebilirsiniz.

Üstelik CRM uzmanlarımızdan yarım gün ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti imkanıyla
Ofisim ayrıcalıklarından hızlıca yararlanın.

ÜCRETSİZ DENEYİN SUNUM TALEP EDİN

FIRSATLARI SATIŞA DÖNÜŞTÜRÜN

Ofisim CRM üzerindeki tüm satış süreçlerinizi hızlı ve etkin yönetebilirsiniz. Müşteri adayınızı sisteme tanımlayın.
Tüm iletişim bilgilerini girin, iş fırsatları oluşturun ve yeni gelişmelere göre güncelleyin. Fırsatlara göre teklifler
hazırlayın ve satış yaptığınız anda müşteri adayını otomatik olarak müşteriye dönüştürün.

MÜKEMMEL KULLANICI ARAYÜZÜ

Ofisim CRM, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz. Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; Ofisim CRM iOS ya da Android uygulamalarımızı indirerek işlerinizi tamamen cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

TEKLİF HAZIRLAMAK
HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Müşterilere teklif hazırlamak çok mu zamanınızı alıyor? Ofisim CRM üzerinde saniyeler içinde teklifler hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken teklif modülü üzerine gelerek yeni bir teklif oluştur demek. Teklifinize istediğiniz ürünleri ekleyip, çıkarabilir; indirim oranlarınızı belirleyebilirsiniz. Sistem girilen bilgilere göre tüm mali hesaplamaları sizin adınıza yaparak, firmanıza özel oluşturduğunuz şablona teklifinizi saniyeler içinde üretecektir. Üretilen teklifleri müşteri adayları ile ilişkilendirebilir ve farklı teklif versiyonlarını sistem üzerinden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

q

KAYITLAR ARASINDA KAYBOLMAYA SON

q
360 Derece

Ofisim CRM’de herhangi bir kayıt detayına girdiğinizde, o kayıtla ilişkili tüm detaylara tek bir noktadan kolayca ulaşabilirsiniz.

q
İş Akışları ile Sürece Hakimiyet

Ofisim CRM iş akış motorunu kullanarak, yeni iş kuralları tanımlayabilir ve bu kurallara göre sistemin işlemesini sağlayabilirsiniz.

q
E-Posta Kampanyaları

Geşilmiş e-posta hazırlama ekranını kullanarak, görsel olarak zengin kampanya içerikleri hazırlayabilir, müşterilerinizin ad, soyad gibi bilgilerini dinamik olarak kampanya içeriğine ekleyebilirsiniz.

q
Aktivite Takibi ile Etkinlik Yönetimi

Ofisim CRM üzerinden sizin ve ekibinizin tüm görevlerini kolay bir şekilde yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Görevleri diğer modüllerle ilişkilendirebilir, hatırlatmalar tanımlayabilirsiniz.

CRM’İNİZİ

KOLAYLIKLA ÖZELLEŞTİRİN

Ofisim CRM ile tek kelime kod yazmadan ya da özelleştirmelere ek ücret ödemeden kolayca CRM’nizi kişiselleştirin. Defterde tuttuğunuz kayıtları CRM’e taşıyarak işlerinizi kolaylaştırın. Yeni görevler ve etkinlikler oluşturarak tek bir uygulamada tüm aktivitilerinizi takip edin.

SİZ DE MEMNUN MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

q

Türk Telekom Assistt Ofisim CRM üzerinde tüm müşteri adaylarını, fırsatlarını, müşterilerini ve tekliflerini yönetmekte ve satış süreçleri ile ilgili tüm işlemleri tek bir noktadan takip edebilmektedir. BI eklentisini kullanarak detaylı satış raporları üretebilmektedir.

q

Mitaş tüm firmalarını, kontaklarını sistem üzerinde takip etmekte; yapılan seyahatleri, seyahatler esnasında ziyaret edilen firmaları ve gerçekleştirilen toplantıları Ofisim CRM üzerinden yönetmekte ve otomatik seyahat ve toplantı raporları alabilmektedir. Mitaş aynı zamanda API Manager eklentisini kullanarak Ofisim’de girilen seyahat kayıtlarını SAP sistemlerine otomatik aktararak personel izin talebinde bu bilgilerden faydalanmaktadır.

projectgroup

Project Group Ofisim CRM kullanarak tüm proje bilgilerini, projeler ile ilgili ortaklık kurulan firmaları, kontakları, proje toplantılarını, atanan görevleri, proje ile ilgili yapılan harcamaları, tedarikçilerini, faturalarını, proje risklerini yönetmekte ve aylık proje yönetim raporlarını sistem üzerinden otomatik oluşturabilmektedir.

CRM’NİZE YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

q
CRM’inizi Bulut Santral İle Bağlayın

Verimor Connector ve SoftPhone eklentilerini kullanarak, dijital santralinizi Ofisim CRM’e bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları CRM sisteminiz üzerinden yönetebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir, gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

q
Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

API Manager eklentisi ile Ofisim üzerinde yer alan tüm modüllerinize web servis üzerinden ulaşabilir; kayıt ekleme, kayıt silme ve kayıt güncelleme gibi tüm işlemleri uzaktan tetikleyebilirsiniz. Logo Connector ile muhasebe programınızla entegre olabilirsiniz.

q
Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Full Text Search eklentisini kullanarak CRM sisteminize eklediğiniz tüm dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilir; arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve ilişkili tüm kayıtlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

q
Sistem üzerinde kendi kodlarınızı çalıştırın

Business Logic Composer’ı kullanarak sisteme kendi kodlarınızı enjekte edebilir bu sayede istediğiniz programlama mantığını sistem üzerinde işletebilir ve dilerseniz sistem arayüzünde görsel uyarlamalar yapabilirsiniz.

q
Kişileri Profil ve Rol Bazlı Yetkilendirin

Ofisim CRM’nin gelişmiş özelliği sayesinde ileri seviye rol ve profil yetkileri tanımlamaları yapabilir; kimin hangi bilgiye ulaşabileceğini belirleyebilirsiniz.

Ofisim CRM’in Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın!

İster Havaleyle İster Kredi Kartıyla Ödeyin.

Müşteri Adayları

Fırsatlar

Kişiler ve Firmalar

Tedarikçiler

Ürünler

Teklifler

Siparişler

Cari Hesaplar

Gelir/Gider

Çek/Senet*

Faturalar*

Stok*

Satış Hedefleri*

Kampanyalar*

Sözleşmeler*

Temel Seviye Raporlama

Alan Adı Yönlendirme

Mobil Uygulama

* Çok yakında eklenecektir.

DAHA AZ KAPSAMLI BİR PAKETE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

OFİSİM KOBİ PAKETİMİZE GÖZ ATIN

Ofisim KOBİ ile kolayca müşteri takibi, iş takibi, teklif yönetimi, sipariş yönetimi ve etkinlik yönetimi yapabilirsiniz.

TAMAMEN SİZE ÖZEL BİR ÇÖZÜME Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

Ofisim Kurumsal ile proje tabanlı, sizinle birebir çalışarak

tüm iş süreçlerinizi ofisim üzerinde hazırlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için:

OFİSİM KURUMSAL'A GÖZ ATIN

HER TÜRLÜ SORUNUZ VE DESTEK TALEBİNİZ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

DESTEK FORMU