Ofisim CRM

Bulut tabanlı CRM uygulaması

Satış, pazarlama ve müşteri takibi faaliyetlerinizi

tek bir uygulama üzerinden kolayca yönetin.


Müşteri İlişkileri Yönetimi Hiç Bu Kadar

Kolay Olmamıştı

Artan müşteri sayınız, satış fırsatlarının takibini zorlaştırıyor mu?

Müşterilerinize teklif hazırlamak ve tekliflerinizi takip etmek çok mu
zamanınızı alıyor?

 

Siz de mutlu müşteri sayınızı arttırmak ve bunu yaparken işlerinizin kolaylaştırmak istiyorsanız, Ofisim CRM tam size göre. Müşterileriniz için profesyonel teklifler hazırlayabilir, tekliflerinizi siparişe dönüştürebilir, satış fırsatlarınızı kaydedebilirsiniz. Güçlü raporlama ve entegrasyon özellikleri sayesinde işinizde verimliliği artırır, maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü

Ofisim CRM, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz.

 

Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; Ofisim CRM iOS ya da Android uygulamalarımızı indirerek işlerinizi tamamen cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Fırsatları Satışa Dönüştürün

Ofisim CRM ile tüm satış süreçlerinizi hızlı ve etkin yönetebilirsiniz.

Müşteri adayınızı sisteme tanımlayın, tüm iletişim bilgilerini girin, iş fırsatları
oluşturun ve yeni gelişmelere göre güncelleyin. Fırsatlara göre teklifler
hazırlayın ve satış yaptığınız anda müşteri adayını otomatik olarak
müşteriye dönüştürün.

Cari Hesap Takibi

Tüm müşteri ve tedarikçilerinize ait borç ve alacak takibini kolayca yapabilir, gelir ve giderlerinizi yönetebilirsiniz. Ödeme ve tahsilatlarınızı, alış ve satış faturalarınızı, geciken ödemelerinizi tüm işlemlerinizi, kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Stok Takibi

Ürünlerinizin stok durumunu ve stok hareketlerini kolayca  takip edebilirsiniz.
Satılan  ürünleriniz  otomatik  olarak  stoktan  düşerken, tedarikçilerinizden
yaptığınız alımlar stoğunuza artış olarak yansır. Stok  modülü sayesinde
ürünlerinizi satarken sürprizlerle karşılaşmazsınız.

MÜŞTERİ KAYITLARI ARASINDA KAYBOLMAYA SON!

360 DERECE MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Herhangi bir müşteri kaydına girdiğinizde, o kayıtla ilişkili tüm detaylara (siparişler, teklifler, fırsatlar, cari vb.) tek bir noktadan kolayca ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinizi kolayca tanımlayabilir, ürünlerin stok hareketlerini takip edebilir ve tekliflerinizin karlılığını görebilirsiniz.

E-POSTA KAMPANYALARI

Gelişmiş e-posta hazırlama ekranını kullanarak, görsel olarak zengin kampanya içerikleri hazırlayabilir, müşterilerinizin ad, soyad gibi bilgilerini dinamik olarak kampanya içeriğine ekleyebilirsiniz.

İŞ AKIŞLARI VE ONAY SÜREÇLERİ

Yeni iş kuralları ve onay süreçleri tanımlayabilir ve şirket içi işlerin sizin kurallarınıza göre ilerlemesini sağlarsınız.

AKTİVİTE TAKİBİ VE ETKİNLİK YÖNETİMİ

Üzerinden sizin ve ekibinizin tüm görevlerini kolay bir şekilde yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Görevleri diğer modüllerle ilişkilendirebilir, hatırlatmalar tanımlayabilirsiniz.

ROL VE PROFİL BAZLI YETKİLENDİRME

Gelişmiş özellikleri sayesinde ileri seviye rol ve profil yetkileri tanımlamaları yapabilir, kimin hangi bilgiye ulaşabileceğini belirleyebilirsiniz.

CRM’İNİZE YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

CRM’inizi Bulut Santral İle Bağlayın

Verimor Konnektör ve Dijital SoftPhone eklentilerini kullanarak,dijital santralinizi Ofisim CRM’e bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları CRM sisteminiz üzerinden yönetebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir, gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Doküman İçi Arama eklentisini kullanarak CRM sisteminize eklediğiniz tüm dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilir; arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve ilişkili tüm kayıtlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Görsel Raporlar, Grafikler Ve Tablolar Oluşturun

İş Zekası eklentisini kullanarak görsel olarak güçlü ve dinamik raporlar, grafikler ve tablolar oluşturabilir; harita dağılımları ve istatistiksel analizler gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik tahminler yapabilirsiniz.

Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

Dilerseniz şirketinizin kullandığı diğer sistemleri Ofisim CRM ile entegre edebilirsiniz. API Erişim eklentisi sayesinde, uygulamaya webservisler üzerinden erişerek kayıt ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ofisim CRM’in Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın!

İster Havaleyle İster Kredi Kartıyla Ödeyin.

Müşteri Adayları

Fırsatlar

Kişiler ve Firmalar

Tedarikçiler

Ürünler

Teklifler

Siparişler

Cari Hesaplar

Gelir/Gider

Çek/Senet*

Faturalar*

Stok

Satış Hedefleri*

Kampanyalar*

Sözleşmeler*

Temel Seviye Raporlama

Alan Adı Yönlendirme

Mobil Uygulama

* Çok yakında eklenecektir.

KARAR VERMEKTE ZORLANIYOR MUSUNUZ?

İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.