Ofisim ÇAĞRI

Telefonla pazarlama ve destek için geliştirilen

özel Çağrı Merkezi CRM uygulaması

Çağrı merkezi performansınızı, telefonda satış gücünüzü ve destek kalitenizi arttırın.

Müşterileriniz ile bir web tarayıcısı üzerinden görüşmenin rahatlığını yaşayın.

Gerçek Bir

Çağrı Merkezi Deneyimi

Web tarayıcısı üzerinden çağrı başlatma, şirket içi ve şirket dışı operasyonları aynı sistem üzerinde yönetebilme, gelen çağrılar ile müşteri eşleştirme, görev atama ve birçok gelişmiş özelliği Ofisim ÇAĞRI ile deneyimleyin. Hiçbir kurulum gerektirmeyen tamamı Türkçe Bulut Çağrı Merkezi CRM ile tanışın.

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü

Ofisim ÇAĞRI, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz.

 

Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; Ofisim ÇAĞRI iOS ya da Android uygulamalarımızı indirerek işlerinizi tamamen cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Hizmet Kalitenizi Arttırın

Özelleştirilebilir ve esnek yapısı ile Ofisim ÇAĞRI, size özel tasarlayabileceğiniz ekranlarınlarla çağrı merkezi operasyonlarınızı yönetmenizi sağlar. Gelen ve giden çağrılarınızın durumunu kontrol edin, geçmiş görüşmelerinizi görüntüleyin ve ses kayıtlarını dinleyerek hizmet kalitenizi yükseltin!

ÇAĞRILAR  ARASINDA KAYBOLMAYA SON!

ARAMA KAYDI TAKİBİ

Müşterilerinizle yapılmış olan görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, bu sayede operasyonel konularda doğru kararlar alabilirsiniz. Dilediğiniz telefon kaydına geriye dönük olarak ulaşabilirsiniz.

DESTEK YÖNETİMİ

Müşterilerinizden gelen arıza, bilgi, yardım taleplerini ilgili ekiplere görev olarak yönlendirebilir ve sonrasında müşterinizi bilgilendirebilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Müşteriniz için hızlıca teklif üretebilir ve bu teklifleri müşterinize hızlıca iletebilirsiniz. Müşteriniz ile telefondayken satışı tamamlayabilir ve teklifinizi saniyeler içerisinde müşterinizin e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Web Tarayıcısı Üzerİnden Çalışma

Herhangi bir kurulum yapmanıza gerek olmadan web tarayıcınız üzerinden arama yapabilir ve gelen aramaları karşılayabilirsiniz.

ÇAĞRI’NIZA YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

Görsel Raporlar, Grafikler Ve Tablolar Oluşturun

İş Zekası eklentisini kullanarak görsel olarak güçlü ve dinamik raporlar, grafikler ve tablolar oluşturabilir; harita dağılımları ve istatistiksel analizler gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik tahminler yapabilirsiniz.

Diğer Sistemleriniz İle Entegre Olun

Dilerseniz şirketinizin kullandığı diğer sistemleri Ofisim ÇAĞRI ile entegre edebilirsiniz. API Erişim eklentisi sayesinde, uygulamaya webservisler üzerinden erişerek kayıt ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ofisim ÇAĞRI’nın Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın!

İster Havaleyle İster Kredi Kartıyla Ödeyin.

Firmalar

Ürünler/Hizmetler

Talepler ve Destekler

Siparişler

Arama Kayıtları

Kampanyalar *

Temel Seviye Raporlama

Mobil Uygulama

* Çok yakında eklenecektir.