Siz de
Ofisim Ailesine
Katılın!

Ofisim.com, “Güçlü İşletmeler için Güçlü Uygulamalar” hedefiyle, şirketlerin satış, pazarlama, bilgi yönetimi alanlarındaki ihtiyaçlarına özel, bulut tabanlı servisler sunan uygulama marketidir.

 

Ofisim altyapısı üzerinde geliştirilen ve her ihtiyaca göre kolayca özelleştirilebilen iş uygulamaları sayesinde, müşterileriniz hangi sektörden ve hangi büyüklükte olursa olsun, onlara özel uygulamalar sunabilirsiniz.

Bizimle Çalışmanız İçin

Birçok Sebep Var…

Birlikte Öğrenelim

Uygulamalarımızla ilgili sizlere hem eğitim, hem de doküman desteği sağlamaktayız. Bayi toplantılarımızda tecrübelerinizi paylaşma ve öğrenme imkanınız olur. Ayrıca deneyimlemeniz için uygulamaları ücretsiz kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Birlikte Çalışalım

Ofisim.com olarak, uygulamaların satışı sırasında, alanında uzman ekibimizle sizlere destek olmaktayız. Müşteri ziyaretlerinde kullanabileceğiniz sunumlar ve satış kitleri hazırlayarak, müşterilerinizden gelen sorulara hızlı şekilde dönüş yaparak satış sürecinizi hızlandırırız.

Birlikte Büyüyelim

Müşteri sayınızı arttırdıkça gelirleriniz her yıl artarak devam eder. Günden güne zenginleşen Ofisim uygulamaları ile müşteri sayınızı arttırmanız oldukça kolay olacaktır. Kullanıcı bazlı lisans modeli sayesinde, hem mevcut müşterilerinizde büyürsünüz, hem de yeni müşteriler kazanırsınız.

Birlikte Kazanalım

Ofisim.com’un bulut tabanlı uygulamalarının satışından rekabetçi ve yüksek oranlarda gelir paylaşım imkanına sahip olursunuz. Üstelik tek seferlik değil, sürekli gelir elde edersiniz. Ayrıca müşterileriniz için uygulamalarda özelleştirme yapmanız halinde, bu geliri de tamamen siz alabilirsiniz.

En Rekabetçi Gelir Paylaşım Modeliyle

Kazançlı Çıkın!

1. yılın sonundan itibaren, müşterinin aboneliğini yenilediği her yıl için,
bayi ilgili müşteriden %20 oranında gelir elde etmeye devam eder.

Siz de Büyüyen Bayi Ağımıza Katılın!

Alttaki formu doldurarak bize ulaşın, sizi arayalım.