Ofisim ASİSTAN

Toplantı, etkinlik ve iş takibi uygulaması

Asistanınız ve siz tüm işlerinizi tek bir uygulamada kolayca takip edin ve yönetin.

Etkinlik Yönetimi Hiç Bu Kadar

Kolay Olmamıştı

İş temponuzun artmasıyla birlikte toplantılarınızı, etkinliklerinizi ve iş seyahatlerinizi planlamak zorlaşıyor mu?

Görevlerinizi takip etmek ve yönetmek karmaşık bir hal mi alıyor?

 

Ofisim ASİSTAN’da şirket içi ve şirket dışı toplantıları sisteme detaylı bir şekilde kayıt edebilir, kolayca takibini yapabilirsiniz. Toplantılar için kendinize görevler oluşturabilir,  sistem tarafından hatırlatmalar alabilirsiniz.

 

Randevu ve seyahatlerinizi planlayabilir ve günlük işlerinizi takvimde hızlıca görüntüleyebilirsiniz, üstelik tüm bu işlemleri siz ve asistanınız tek bir uygulamadan yönetebilirsiniz.

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü

Ofisim ASİSTAN, esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır.

 

Açılır kapanır menüler ile ekran çalışma alanınızı genişletebilir; sürükle bırak yöntemiyle modülünüzdeki tüm alanların yerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş ekran görünümleri farklı filtreleme seçeneklerine göre size özel liste görünümleri oluşturabilir ve bunları istediğiniz kullanıcılar ile anında paylaşabilirsiniz.

 

Tepkisel Tasarım (Responsive Design) yöntemleri ile oluşturulmuş olan ekranlar sayesinde, ister webden isterse herhangi bir mobil cihazdan hiçbir görünüm kaybı olmadan sistemi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; Ofisim ASİSTAN iOS ya da Android uygulamalarımızı indirerek işlerinizi tamamen cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

GÜNLÜK PLANLAMALAR ARASINDA KAYBOLMAYA SON!

KARTVİZİT YÖNETİMİ

Rehber modülü ile irtibatta olduğunuz kişilerin adres, telefon, e-posta, vb. bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz.

SEYAHAT YÖNETİMİ

Seyahatler modülü ile tüm iş seyahatlerinizi planlayabilir, sistemde kayıt altına alabilirsiniz. Seyahat detaylarını kayıt ederken kendinize örneğin: ‘’ Uçak biletleri alınacak. ‘’ gibi bir görev oluşturabilirsiniz.

HARCAMA TAKİBİ

Ödemeler modülüne şirket içi ve dışı harcamalarınızı kayıt edebilir ve takibini yapabilirsiniz. Hangi firmaya ne zaman, ne için ve ne kadar ödeme yapılmış kontrol edebilirsiniz.

ARAMA KAYITLARI TAKİBİ

Aramalar modülü ile günlük gelen ve giden telefon görüşmelerinin kaydını yapabilir, gerekli notları yazabilir ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

EVRAK YÖNETİMİ

Çalıştığınız firmalarla ilgili önemli evrakları ya da kişisel evraklarınızı sistemde saklayabilir ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

TAKVİM

Toplantılar, yemekler, organizasyonlar… Şirketinizi ilgilendiren ne varsa takvime işleyerek kolayca takip edebilirsiniz. Çalışanlarınızın doğum günlerini görebilir. Onlara ufak sürprizler yapabilirsiniz.

ASİSTAN’INIZA YENİ EKLENTİLER EKLEYİN

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERE ANINDA SAHİP OLUN

ASİSTAN’ınızı Bulut Santral Bağlayın

Verimor Konnektör ve Dijital SoftPhone eklentilerini kullanarak dijital santralinizi Ofisim ASİSTAN’a bağlayabilir, bu sayede gelen ve giden aramaları  uygulamanız üzerinden yönetebilir, konuşmaları kayıt altına alabilir, gelen aramalar ile kişi kartını eşleştirebilirsiniz.

Dokümanlarınızda İleri Düzey Metin Aramaları Yapın

Doküman İçi Arama eklentisi sayesinde, tüm dokümanlar içerisinde çok hızlı ve gelişmiş aramalar yapabilir; arama sonucunda doküman içerisinde geçen metinleri renkli bir şekilde görebilir ve ilişkili tüm kayıtlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Ofisim ASİSTAN’ın Güçlü Özelliklerinden Hemen Yararlanın!

İster Havaleyle İster Kredi Kartıyla Ödeyin.

Rehber

Toplantı ve Randevular

Seyahatler

Aramalar

Evraklar

Ofis Giderleri

Temel Seviye Raporlama

Mobil Uygulama